3.5/5 - (150 امتیاز)

تاریخ بروز رسانی دسامبر 4, 2023 %%

در حال دو مرکز کلینیک و درمان اعتیاد کمپ ترک در کرج که جز یکی از مجهز ترین و بهترین کمپ های ترک اعتیاد استان البرز ( کرج ) به شمار می رود.بیمار اختیاری و اجباری اقدام خانواده با برگه قضایی ارجاع میباشد.

کمپ ترک اعتیاد در کمالشهر

آلوده شدن به مواد مخدر مختص یک شهر و دیار نیست، بلکه این بیماری همگانی و در کمین هر فردی است که جنبه ابتلا به آن را داشته باشد. از این رو سازمان بهداشت و درمان با همکاری سازمان بهزیستی استان بر آن شده است، که کمپ های ترک اعتیاد اجباری و خصوصی و همچنین مراکز ترک اعتیاد را در همه شهر ها و شهرستان ها برقرار کرده، تا همه بتوانند از خدمات آن ها استفاده نمایند.

کمپ ترک اعتیاد کرج استان البرز

کمپ ترک اعتیاد کرج استان البرز

برسی کمپ ترک کرج

در حال حاضر، مبارزه با مسائل اعتیاد به مواد مخدر یکی از چالش‌های اساسی جامعه است. کمپ‌های ترک اعتیاد از جمله روش‌های موثری هستند که به افراد مبتلا به اعتیاد کمک می‌کنند تا از این وضعیت خطرناک خارج شده و به زندگی سالم و مثبت بازگردند. در این مقاله، به بهترین راه‌حل‌های کمپ ترک اعتیاد در کرج می‌پردازیم تا به شما کمک کنیم تا اطلاعات کاملی در این زمینه به دست آورید.

انتخاب بهترین کمپ ترک اعتیاد کرج

یکی از گام‌های اساسی در راه بهبود و بازگشت به زندگی معمولی برای افرادی که با مشکل اعتیاد دست و پنجه نرم می‌کنند، انتخاب بهترین کمپ ترک اعتیاد کرج مناسب است. در کرج، تعداد زیادی از این مراکز وجود دارند، اما برای انتخاب بهترین کمپ ترک اعتیاد باید به چند نکته توجه کرد:

امکانات و تجهیزات

یک کمپ ترک اعتیاد موثر باید دارای تجهیزات و امکانات به‌روز و کافی باشد. این امکانات می‌توانند شامل پزشکان متخصص، روانشناسان، برنامه‌های ترک اعتیاد متنوع و فضاهای مناسب برای ترک اعتیاد باشند.

روش‌های درمانی متنوع

در کمپ ترک اعتیاد، روش‌های متعددی برای درمان اعتیاد به‌کار گرفته می‌شوند. از جمله این روش‌ها می‌توان به روش‌های روانشناختی، درمان دارویی، و تکنیک‌های تحریکی مانند مدیتیشن یا یوگا اشاره کرد. بهترین کمپ ترک اعتیاد باید این روش‌ها را به‌صورت جامع و متنوع ارائه دهد.

پشتیبانی پس از ترک اعتیاد

یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت در ترک اعتیاد، پشتیبانی پس از فرار از اعتیاد است. کمپ‌هایی که بعد از ترک اعتیاد نیز افراد را پشتیبانی می‌کنند و راهنمایی می‌کنند، می‌توانند به‌خوبی به افراد در بازگشت به زندگی عادی کمک کنند.

محیط دوستانه و حمایتی

یک محیط حمایتی و دوستانه در کمپ ترک اعتیاد افراد را تشویق می‌کند تا با اعتیاد خود مقابله کنند و از پشتیبانی یکدیگر بهره‌مند شوند. این محیط می‌تواند به فرآیند ترک اعتیاد کمک بسیاری کند.

کمپ ترک اعتیاد اجباری در کرج : بهترین راه برای رهایی از اعتیاد

برسی کمپ ترک اعتیاد کرج

برسی کمپ ترک اعتیاد کرج

در جامعه ما، مواجهه با اعتیاد به مواد مخدر یکی از چالش‌های اساسی است که بسیاری از افراد با آن روبرو می‌شوند. برای رهایی از دام اعتیاد، افراد باید به جایی که می‌توانند بهبود یابند و از این وضعیت نجات پیدا کنند، مراجعه کنند. در این راستا، کمپ ترک اعتیاد اجباری کرج یکی از گزینه‌های مهم و موثر است که به افراد کمک می‌کند تا از اعتیاد خود فرار کرده و به زندگی سالم باز گردند.

انتخاب کمپ ترک اعتیاد اجباری

هنگام انتخاب کمپ ترک اعتیاد اجباری در کرج، اموری که باید به آنها توجه کنید عبارتند از:

۱. محیط و شرایط اقامت

یک کمپ ترک اعتیاد اجباری باید دارای محیطی مناسب و شرایط اقامتی مناسب برای افراد باشد. این شرایط شامل فضاهای تمیز و مرتب، امکانات بهداشتی و اقامتی، و مکان‌های مناسب برای فعالیت‌های ورزشی و تفریحی می‌شود.

۲. برنامه‌های درمانی متنوع

برنامه‌های متنوع درمانی که در کمپ ترک اعتیاد اجباری ارائه می‌شود، از اهمیت بالایی برخوردار است. این برنامه‌ها می‌توانند شامل مشاوره‌های روان‌شناختی، درمان‌های دارویی، و فعالیت‌های جسمانی و ذهنی متنوع باشند.

۳. پشتیبانی مستمر

یکی از عوامل کلیدی در توانایی افراد برای ترک اعتیاد، پشتیبانی مستمر پس از فرار از اعتیاد است. یک کمپ ترک اعتیاد اجباری که پس از ترک اعتیاد نیز به افراد پشتیبانی می‌کند و راهنمایی می‌کند، می‌تواند بهبود بیشتری را برای آنان فراهم کند.

کمپ ترک اعتیاد اختیاری در کرج : بهترین گزینه برای رسیدن به اعتیادزدایی

کمپ ترک اعتیاد اختیاری در کرج

کمپ ترک اعتیاد اختیاری در کرج

در راه بهبود و رسیدن به زندگی بدون اعتیاد، گام‌هایی که انسان‌ها برمی‌دارند بسیار مهم هستند. کمپ ترک اعتیاد اختیاری یکی از این گام‌هاست که به افراد کمک می‌کند تا به طور آگاهانه و با اختیار خود، از وضعیت اعتیاد خارج شده و به زندگی سالم بازگردند.

مزایای کمپ ترک اعتیاد اختیاری

برخی از مزایای انتخاب کمپ ترک اعتیاد اختیاری شامل موارد زیر می‌شود:

۱. تصمیم به ترک اعتیاد به صورت آگاهانه

افراد در این کمپ، با داشتن اختیار کامل، تصمیم می‌گیرند که از اعتیاد خود فرار کنند. این مسئولیت بر عهده خودشان است که باعث می‌شود انگیزه بالایی برای ترک اعتیاد داشته باشند.

۲. برنامه‌های درمانی شخصی‌سازی شده

در این کمپ، برنامه‌های درمانی براساس نیازها و وضعیت هر فرد شخصی‌سازی می‌شوند. این امر باعث می‌شود که درمان بهتری و با تأثیر بیشتری بر روی هر فرد اعمال شود.

۳. حمایت و مشارکت خانواده

حضور خانواده و مشارکت آن‌ها در فرآیند ترک اعتیاد، یکی از موارد مهم در کمک به فرد برای انجام این تصمیم است. در کمپ ترک اعتیاد اختیاری، این حمایت و مشارکت بسیار ارزشمند است.

انتخاب بهترین کمپ ترک اعتیاد اختیاری

برای انتخاب بهترین کمپ ترک اعتیاد اختیاری در کرج، باید به موارد زیر توجه کنید:

۱. امکانات و شرایط اقامت

یک کمپ با شرایط آرام و مناسب، که امکانات و فضاهای تمیز و به‌روز داشته باشد، می‌تواند برای افرادی که قصد ترک اعتیاد را دارند، جایگاهی مطلوب باشد.

۲. برنامه‌های متنوع درمانی

مهم است که کمپ دارای برنامه‌های درمانی گسترده و متنوعی باشد که به نیازهای مختلف افراد پاسخ دهد. این برنامه‌ها می‌توانند شامل درمان‌های روان‌شناختی، فعالیت‌های گروهی و درمان‌های دارویی باشند.

۳. حمایت پس از ترک اعتیاد

مراکزی که پس از ترک اعتیاد نیز به افراد پشتیبانی می‌کنند و ارائه مشاوره‌ها و راهنمایی‌های لازم را دارند، می‌توانند در موفقیت فردی بیشتری کمک کنند.

خاتمه

کمپ ترک اعتیاد اختیاری در کرج می‌تواند برای افرادی که می‌خواهند به طور آگاهانه از اعتیاد خود فرار کنند، گام موثری باشد. منتظر نظرات و تجربیات شما در این زمینه هستیم.

مرکز درمان اعتیاد نام در حصارک کرج شماره تماس کمپ ترک اعتیاد در کرج

مرکز درمان اعتیاد نام در حصارک کرج شماره تماس کمپ ترک اعتیاد در کرج

مرکز درمان اعتیاد نام در حصارک کرج شماره تماس کمپ ترک اعتیاد در کرج

شماره تماس و آدرس مراکز مجاز ما در استان البرز ( کرج ) ارائه خدمات به صورت شبانه روزی بوده جهت مشاوره درمانی با ما در تماس باشید

در هر ساعت ، شبانه روز کادر درمانی در مرکز و کمپ ها قرار دارند. دراین مراکز جلسات آموزشی برای بیماران و همچنین جلسات توجیهی به صورت مستمر برگذار شده و مددکار آموزش های لازم را جهت ترک مواد مخدر، به بیماران عرضه می کند.

در مرکز ترک اعتیاد کرج، حضور اشخاص یا با میل خود صورت می گیرد، یا به صورت اورژانسی بیماران را به آنجا منتقل می نمایند. بعد از مراجعه به کمپ، پزشک بر حسب میزان سنوات استفاده از مواد مخدر توسط فرد و همچنین نوع استعمال مواد مخدر (تزریق، استشمام، خوردنی) درمان را آغاز می کند. بعد از بهبودی نسبی، جلسات روان درمانی و مشاوره آغاز می گردد. در این جلسات که با کمک زبده ترین روانشناسان و خبره ترین مشاوران در مرکز اجباری و اختیاری ترک اعتیاد کرج صورت می گیرد، فرد به بیان علت استفاده از مواد مخدر می پردازد و رفته رفته روانشناس و مشاور پی به ریشه ی اعتیاد در فرد می برد.

در این مراکز همچنین مواردی همچون:

 1. کارگاه های برای آموزش مهارت های زندگی
 2. کلاس های ترک شیشه به روش ماتریکس
 3. کلاس های مذهبی جهت بهبود حال روحی بیماران
 4. برگذار نمودن ورزش های صبح گاهی
 5. برگذار کردن کلاس های آموزشی قدم های 12 گانه na
 6. برگذاری کلاس های مشاوره برای بیمار و خانواده او توسط مشاور.

شماره تماس جهت مشاوره و ارجاع بیمار در کرج ۰۹۱۲۵۸۶۴۱۴۹

جهت عملکردی بهتر با انتقادات سازنده از همکاران ما و همینطور مراکز از لحاظ کیفی و کمی پاسخگویی مشاوره و درمان در برنامه واتس اپ بصورت کاملا محرمانه مارا یاری کنید.

کمپ ترک اعتیاد تهران

شماره واتس :

۰۹۱۲۵۸۶۴۱۴۹ & ۰۹۰۳۰۲۱۴۸۷۳  

در خدمت شما همدردان عزیز در مرکز ترک اعتیاد کرج هستیم.

44 نظر در “کمپ ترک اعتیاد کرج

 1. حامد گفت:

  ميخوام ترک کنم

 2. فرداد گفت:

  من با دوست دخترم هم خانه هستیم،این قبلا ۶ سال اعتباد به شیشه داشت،خانوادش بردنش کمپ اجباری ۳ ماه بود و ترک کرد و الان دوباره بعد از ۲ سال پاکی دوباره رجوع کرده سمت شیشه،میشه کاریش کرد؟؟؟ خانوادش هم بیخیالش شدن

  1. hamta-rahai گفت:

   درود کاربر گرامی فرداد
   جهت اقدام درمانی و بستری حتما نیاز به اعضا درجه یک بیمار میباشد.
   سلامت و پایدار باشید.

 3. آ-ه گفت:

  چرابایدمن رادرکمپ….. شکنجه بدندوالان من بیمارروانی شدم جرم من این بوده که بیمارشدم که 13نفرازهمکارانش را +خودش از12شب تا10صبح منوشکنجه دادندوچون پولدارشده ازقبال ماوپارتی داره نتونم ازطرف خودمودوستان بیمارم از…. شکایت کنم پس به کی بایدفریادمونوبرسونیم که شبهاازما بیماران سواستفاده میکنه ووقتی ازبهزیستی میاندبازدیدازقبل همه روواداربه سکوت میکنه وکل سالن هاروتمیزمیکنیم که چی بشه آیا خدارو خوش میادهم پول بدیم هم کتک وشکنجه بشیم پارسال یکی ازدوستانموانقدرزدندکه بچه سقط کردوپیش پزشک نبردندش چرادادستان کرج به دادمن وخواهران معتادم نمیرسه انقدرسرموتودرودیوارزدندکه الان بایدبیمارروانی بشم این درستش نیست خواهشن بدادمابیماران برسید

  1. میثم جاوید گفت:

   سلام خواهرم ی زحمت بکش اگه میتونی با من تماس بگیر این جریانو خودم حلش میکنم نیازی به شکایت نیست.چون دوست منو تازه اونجا بستری کردن میخام حالیشون کنم که ناموس ایرانی بی صاحب نیست

   1. hamta-rahai گفت:

    درود بر شما همراه گرامی میثم جاوید

    با توجه به پیام شما با تهدید مراکز ها همراه بود حذف کردیم همینطور در وب سایت درج نظر آزاد میباشد.
    معلوم نیست دوست شما در کدام مرکز پذیرش شده پس مرکز خاصی در پیام شما و بقیه همراهان گرامی مطرح نیست
    بهر حال کمی صبور باشید .
    مراکز مجاز همتا احیاء زندگی

  2. رضا گفت:

   حقته باید بدتر از اینا سرت بیاد نعشه می‌شدی حال میکردی باید فکر اینجاشم میکردی

 4. ناشناس گفت:

  واقعا تمام این موارد دارین …من برادرم به این درد مبتلا ..پدر و مادر ندارم الان برای بستری خودش که نمیاد چه باید بکنم…اگر کمپ درست پیش ببره هیچ موقع بیمار لغزش نمیکنع

 5. حمید .ن گفت:

  سلام .لطفا این خانم رو که شمارشون رو گذاشتین*************توی سایت هیچ اسمی از بانوان ذکر نشده ولی ایشون میگن که فقط بانوان رو پذيرش می کنن .و کلی ********

  1. hamta-rahai گفت:

   درود بر شما کاربر گرامی حمید
   با عرض پوزش بخاطر این مورد
   اما دور از بی انصافی هم نباشه خداقوت هم دارند ،
   شماره تلفن بصورت همزمان برای مرکز بانوان و مرکز آقایان کرج استفاده میشود و بار ترافیکی تماس هم در نظر داشته باشید.
   سلامت و پایدار باشید.
   مراکز مجاز گروه همتا احیاء زندگی

  2. Hayde گفت:

   پیدا کردن مرکز بستری شخص بیمار از روی اطلاعات شخصی (کدملی و…) امکان پذیر است یا خیر؟

 6. امید قنبری گفت:

  دوستان همدرد سلام
  من بارها به کمپ های مختلف رفتم ولی نتونستم پاک بمونم تا اینکه رفتم
  کمپ **** البرز توی ****** تو گوگل سرچ کنید آدرسش میاد
  واقعا خدا خیرشون بده
  الان سه ساله پاکم
  واقعا عالی بود

  1. hamta-rahai گفت:

   درود بر شما کاربر قنبری
   با عرض پوزش به دلیل داشتن نام مرکز در پیام شما و با توجه به مقاله سایت پیام شما ویرایش شد. بخاطر عدم قرار داد با مرکز ذکر شده در متن پیام شما. با تشکر
   با آرزوی پاکی و سلامتی شما.
   مراکز مجاز همتا

 7. Sara گفت:

  سلام خسته نباشید پدر من خیلی سال هست که تریاک و شیره مصرف میکنه چند بار ترک کرده ولی بعدش شروع کرده هم دیابت داره هم سرع بهش میگیم قبول نمیکنه که بیاد منم واقعا خسته شدم همچین پدری نمیخوام چجوری باید اقدام کنیم که به زور ببرینش هزینه ها الان به چه صورت هست

  1. hamta-rahai گفت:

   درود بر شما کاربر گرامی سارا
   با توجه به شرایط پدر شما با بیماری همراه طبق ظوابط بستری در کمپ ترک اعتیاد مراکز بهبودی اقامتی میان مدت امکان پذیر نمیباشد ، جهت درمان به بیمارستان برای پدر با بیماری خاص مراجعه کنید . با تشکر
   مراکز مجاز همتا احیاء زندگی

 8. محمدرحیم گفت:

  سلام پسرم مصرف شیشه داره چندبارم بردم کمپ بازم اومده کشیده بخدا خستم کرده مادرش داره قهر میکنه بره یه دختر جوونم دارم توخونه اگه امکان داره کمکم کنید بخدا آبرو برام نمونده تومحل واپارتمان هراتفاقی میافته میان دنبال این خسته شدم بخداهرچی وسیله کارم بوده برده فروخته هرچی گیرش میاد میبره توروخدا بدادم برسین

 9. درود جناب قنبری لطفا با وصف بهبودیتون به من کمک کنید پسرم و نجات بدم با تشکر گفت:

  فعلا آشنایی با کمپ ندارم

 10. Maryam گفت:

  سلام پدر من از بچگی حشیش مصرف میکنه روانی شده لطفا کمکم کنید پدرمو ب کمپ معرفی کنم دوتا بچه ایم مادرمم طلاق گرفته مدام زجرمون میده کتک مون میزنه با قمه چاقو حمله کردن چن بار بیمارستانیمون کرده هیشکی هم کمک نمیکنه

  1. عطر پاکی گفت:

   درود بر شما همراه گرامی
   لطفا به بهزیستی محل سکونت مراجعه فرمایید.

 11. مجید گفت:

  کمپ های ترک اعتیاد با هدف کمک به بیماران و خانواده آنها تاسیس شدند اماهر چه زمان گذشت از اهداف اولیه فاصله گرفتند و غیر از یکی دو کمپ مابقی به اردوگاههای آلمان نازی شبیه تر بودند تا کمپ ترک اعتیاد . تحقیر و تنبیه و لگدمال کردن شخصیت افراد هرگز به بهبود و اصلاح نمی انجامد . مسؤولیت بیشتر کمپها در دست عده ای افراد ناصالح است که خودشان نیاز به درمان دارند .
  البته نباید از زحمات و تلاش مدیران کمپهای خوب غافل شد و از آنها تشکر میکنم ولی یقین دارم خود آنهابهتر میدانند که من چه میگویم .

 12. رستاخیز گفت:

  کسانی که کلا مغز رو از دست دادن و کارهای غیر عادی میکنند رو چه کار باید کرد ؟با کمپ درست نشد

 13. سیاوش گفت:

  سلام
  حق دارین بااینکه مردم و اختیاری رفته بودم بعد یکسال و نیم هنوز آثار شکنجه و مشکلات جسمی و روحی و روانی وفقدان دندان ها پارگی تاندون کتفم کادوی کمپ …قهرمانی رنج میبرم دقیقا حق با شماست وقتی بازرس میومد یا ساکت میکردن و…یا کسایی مثل منو تو انبار زندانی میکردن تا بازرس بره وبعدش که خودتون میدونین رفتم که ب2 رو کنار بذارم الان کلی مشکل جسمی پیدا کردم.
  لعنت به اونایی که تو دفترشون هرگوهی میکشن و میخورن و پولشو و احساس حقارت خودشون رو روما خالی میکنن

 14. مهدی اکبری گفت:

  سلام یکی ازبستگان که سه تا بچه داره اعتیاد ب شیشه داره ولی متاسفانه خانواده اش توانایی مالی ندارن که بستریش کنند کجا باید رجوع بشه تابدون هزینه اون کمپ بستری بشه اگه زودتر جواب بدین ممنون میشم

  1. عطر پاکی گفت:

   درود بر شما همراه گرامی مهدی اکبری
   لطفا به بهزیستی محل سکونت مراجعه فرمایید.
   گروه احیاء عطر پاکی

 15. محمدی گفت:

  سلام من همسرم قبلا به تریاک اعتیاد داشت باش بت متادون تریاک گزاشت کنار حالا هم شربت متادون میخوره هم مصرف شیشه داره قرص الپرازلام مصرف داره واقعا دیگه خسته شدم بااین شرایطش نمیشه کناراومد نمیدونم بایدچکارکنم لطفا اگه میشه کمک کنید

 16. رضا گفت:

  با سلام خدمت شما .

  من برادرم مصرف کیمیکال داره چند بارم کمپ فرستادیم ولی تا اومده فرداش کشیده خیلی اذیت میکنه کل زندگیمون رو به بازی گرفته ارامش و ازمون گرفته عقده کرده تا بیچارمون کنه عضو کمیته امداد هم هستیم و دیگه توان پرداخت هزینه کمپ رو نداریم تو رو خدا یه راه کار جلوی من بزارید …

 17. ممممم گفت:

  داداش معتاد باید خسته بشه،به عجز کامل برسه،حالا این خسته شدن یا با ترک ختم میشه یا با مرگ،با مصرف مواد ما عاقبتی چون زندان،تیمارستان،ومرگ نداریم،اینو اصول برنامه میگه،داداشم معتادی که اذیت کرد باید بزنیش تو گونی ببری کمپ،وگرنه خانواده رو به آتیش میکشه،من 14 تا سابقه کمپ دارم ولی الان پاکم،تو خونه ام ترک کردم،

 18. هوا گفت:

  من واقعا از تلاش‌های شما برای ارائه کمپ ترک اعتیاد در کرج تحت عنوانی مثل این هیجان زده‌ام.

 19. حمیدی گفت:

  آیا این کمپ نزدیک به محمدآباد هم هست ؟ چطوری باید ثبت نام بکنیم در کمپ ترک اعتیاد کرج ؟

 20. jalal گفت:

  قیمت کمپ ترک اعتیاد کرج چقدر هست ؟ آیا کمپ دولتی هستید ؟

 21. صابر گفت:

  من پس از خروج از کمپ، با چالش‌هایی روبرو شدم که به نظرم پیش بینی نشده بود. آیا برنامه‌های پشتیبانی برای افراد پس از اتمام کمپ وجود دارد؟

  1. MHA007 گفت:

   ما متوجه چالش‌های پس از خروج از کمپ هستیم و برنامه‌های پشتیبانی پس از اتمام کمپ را بسیار جدی می‌گیریم. این برنامه‌ها شامل گروه‌های حمایتی، جلسات مشاوره، و منابع دیگری است که افراد می‌توانند بهره‌مند شوند تا در ادامهٔ مسیر بهبودی خود را پیش ببرند.

 22. کامبیز گفت:

  شما لایق کلمه بهترین کمپ ترک اعتیاد کرج هستید ، البته آدرستون فرق داره ولی با این شرایط عالی هستید مرسی ازتون و خداخیرتون بده

  1. MHA007 گفت:

   شما لطفا دارید ، کلمه بهترین کمپ ترک اعتیاد کرج هم شما دوستان عزیز روی ما گذاشتید و ازتون ممنونیم

 23. پیام گفت:

  آیا از تجربیات و شهادت‌نامه‌های شرکت‌کنندگان قبلی در کمپ برخوردار استفاده می‌شود تا شرکت‌کنندگان بعدی بتوانند از تجربیات دیگران بهره‌مند شوند؟

  1. MHA007 گفت:

   بله، تجربیات شرکت‌کنندگان گذشته برای ما بسیار ارزشمند است و ما سعی می‌کنیم از این تجربیات به نحو احسن استفاده کنیم. این امر شامل ارائه مطالب و مصاحبه‌هایی با شرکت‌کنندگان پیشین است که به شرکت‌کنندگان جدید کمک می‌کند تا از تجربیات دیگران بهره‌مند شوند.

 24. امیر صابرزاده گفت:

  کمپ ترک اعتیاد در کرج واقعاً یک تجربه تحول‌آفرین بود. از تیم فوق‌العاده‌ای که در اینجا کار می‌کنند، تا محیط دوستانه و برنامه‌های متنوع، همه چیز باعث شد که احساس کنم بهترین تصمیم زندگیم را گرفتم.

  1. MHA007 گفت:

   ما از شما خرسندیم که تجربه مثبتی از کمپ ترک اعتیاد در کرج داشته‌اید. تیم ما همیشه سعی می‌کند بهترین خدمات را ارائه دهد و از شنیدن این نظرات خوشحال می‌شویم.

 25. غلامی گفت:

  با توجه به تجربه من در کمپ ترک اعتیاد در کرج، می‌توانم بگویم که اینجا به واقعیت ارزش قائل هستند. برنامه‌های متعددی داشتیم که به من کمک کردند بهترین نسخه خودم را پیدا کنم.

  1. MHA007 گفت:

   از اینکه توانستیم به شما کمک کنیم تا به بهترین نسخه خودتان برسید، خوشحالیم. ادامه دادن به ارائه خدمات با کیفیت برای همه مراجعین برای ما اهمیت دارد.

 26. parane گفت:

  محیط آرام و حمایتی کمپ ترک اعتیاد در کرج واقعاً شگفت‌انگیز بود. تیم فوق‌العاده‌ای دارند که با احترام و اعتماد به نفس مرا در مسیر ترک اعتیاد هدایت کردند.

  1. MHA007 گفت:

   تشکر از شما برای به اشتراک گذاری تجربه خوبتان. ارائه یک محیط احترام‌آمیز و حمایتی برای همه مراجعین یکی از اولویت‌های ماست.

 27. ali گفت:

  با وجود چالش‌هایی که در زمان ترک اعتیاد رو به رو بودم، کمپ ترک اعتیاد در کرج به من امید داد. برنامه‌ها و مشاوره‌های ارزشمندی داشتیم که به من انگیزه داد تا ادامه دهم.
  تجربه من در کمپ ترک اعتیاد در کرج فوق‌العاده بود. اینجا نه تنها به ترک اعتیاد کمک می‌کنند، بلکه به توانایی‌ها و استعدادهای فردی هر کس هم توجه دارند.

  1. MHA007 گفت:

   امیدواریم که ادامه دادن به مشاوره و برنامه‌های ما برای شما انگیزه و امید بیشتری برای ادامه راهتان فراهم کرده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *