کمپ ترک اعتیاد کرج

خانه / کمپ ترک اعتیاد کرج

تاریخ بروز رسانی

در حال دو مرکز کلینیک و درمان اعتیاد در گروه درمان همتا احیاء زندگی در کرج ( کمپ ترک اعتیاد طلایی داران البرز  و مسیر رشد البرز) که جز یکی از مجهز ترین و بهترین کمپ های ترک اعتیاد استان البرز ( کرج ) به شمار می رود.بیمار اختیاری و اجباری اقدام خانواده با برگه قضایی ارجاع میباشد.

طلایی داران البرز در کمالشهر

کمپ و کلینیک ترک اعتیاد طلایی داران استان البرز کرج

آلوده شدن به مواد مخدر مختص یک شهر و دیار نیست، بلکه این بیماری همگانی و در کمین هر فردی است که جنبه ابتلا به آن را داشته باشد. از این رو سازمان بهداشت و درمان با همکاری سازمان بهزیستی استان بر آن شده است، که کمپ های ترک اعتیاد اجباری و خصوصی و همچنین مراکز ترک اعتیاد را در همه شهر ها و شهرستان ها برقرار کرده، تا همه بتوانند از خدمات آن ها استفاده نمایند.

دفتر موسسه طلایی داران البرز

مرکز درمان اعتیاد نام در حصارک کرج

سالن استراحت درمان اعتیاد طلایی داران کرج پیشاهنگی حصارک واقع در کرج

مرکز مسیر رشد البرز کرج

فضای باز داخلی موسسه مسیر رشد البرز
فضای باز داخلی موسسه مسیر رشد البرز

شماره تماس کمپ ترک اعتیاد در کرج

شماره تماس و آدرس مراکز مجاز ما در استان البرز ( کرج ) ارائه خدمات به صورت شبانه روزی بوده جهت مشاوره درمانی با ما در تماس باشید ۰۹۱۹۷۹۲۴۶۳۱

در هر ساعت ، شبانه روز کادر درمانی در مرکز و کمپ ها قرار دارند. دراین مراکز جلسات آموزشی برای بیماران و همچنین جلسات توجیهی به صورت مستمر برگذار شده و مددکار آموزش های لازم را جهت ترک مواد مخدر، به بیماران عرضه می کند.

در مرکز ترک اعتیاد کرج، حضور اشخاص یا با میل خود صورت می گیرد، یا به صورت اورژانسی بیماران را به آنجا منتقل می نمایند. بعد از مراجعه به کمپ، پزشک بر حسب میزان سنوات استفاده از مواد مخدر توسط فرد و همچنین نوع استعمال مواد مخدر (تزریق، استشمام، خوردنی) درمان را آغاز می کند. بعد از بهبودی نسبی، جلسات روان درمانی و مشاوره آغاز می گردد. در این جلسات که با کمک زبده ترین روانشناسان و خبره ترین مشاوران در مرکز اجباری و اختیاری ترک اعتیاد کرج صورت می گیرد، فرد به بیان علت استفاده از مواد مخدر می پردازد و رفته رفته روانشناس و مشاور پی به ریشه ی اعتیاد در فرد می برد.

در این مراکز همچنین مواردی همچون:

  1. کارگاه های برای آموزش مهارت های زندگی
  2. کلاس های ترک شیشه به روش ماتریکس
  3. کلاس های مذهبی جهت بهبود حال روحی بیماران
  4. برگذار نمودن ورزش های صبح گاهی
  5. برگذار کردن کلاس های آموزشی قدم های ۱۲ گانه na
  6. برگذاری کلاس های مشاوره برای بیمار و خانواده او توسط مشاور.

شماره تماس جهت مشاوره و ارجاع بیمار در کرج : ۰۹۱۹۷۹۲۴۶۳۱

در خدمت شما همدردان عزیز در مرکز ترک اعتیاد همتا کرج هستیم.

 

 

پایان پیام.

بازدیدها: 13346

پاسخ دهید

به صفحه اصلی ما با مطالب تازه جهت اطلاع بیشتر سر بزنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *