کمپ ترک اعتیاد کرج

خانه / کمپ ترک اعتیاد کرج
3.5/5 - (122 امتیاز)

تاریخ بروز رسانی بهمن ۱۵, ۱۴۰۱ %%

در حال دو مرکز کلینیک و درمان اعتیاد کمپ ترک در کرج که جز یکی از مجهز ترین و بهترین کمپ های ترک اعتیاد استان البرز ( کرج ) به شمار می رود.بیمار اختیاری و اجباری اقدام خانواده با برگه قضایی ارجاع میباشد.

کمپ ترک اعتیاد در کمالشهر

آلوده شدن به مواد مخدر مختص یک شهر و دیار نیست، بلکه این بیماری همگانی و در کمین هر فردی است که جنبه ابتلا به آن را داشته باشد. از این رو سازمان بهداشت و درمان با همکاری سازمان بهزیستی استان بر آن شده است، که کمپ های ترک اعتیاد اجباری و خصوصی و همچنین مراکز ترک اعتیاد را در همه شهر ها و شهرستان ها برقرار کرده، تا همه بتوانند از خدمات آن ها استفاده نمایند.

کمپ ترک اعتیاد کرج استان البرز
کمپ ترک اعتیاد کرج استان البرز

مرکز درمان اعتیاد نام در حصارک کرج شماره تماس کمپ ترک اعتیاد در کرج

شماره تماس و آدرس مراکز مجاز ما در استان البرز ( کرج ) ارائه خدمات به صورت شبانه روزی بوده جهت مشاوره درمانی با ما در تماس باشید

در هر ساعت ، شبانه روز کادر درمانی در مرکز و کمپ ها قرار دارند. دراین مراکز جلسات آموزشی برای بیماران و همچنین جلسات توجیهی به صورت مستمر برگذار شده و مددکار آموزش های لازم را جهت ترک مواد مخدر، به بیماران عرضه می کند.

در مرکز ترک اعتیاد کرج، حضور اشخاص یا با میل خود صورت می گیرد، یا به صورت اورژانسی بیماران را به آنجا منتقل می نمایند. بعد از مراجعه به کمپ، پزشک بر حسب میزان سنوات استفاده از مواد مخدر توسط فرد و همچنین نوع استعمال مواد مخدر (تزریق، استشمام، خوردنی) درمان را آغاز می کند. بعد از بهبودی نسبی، جلسات روان درمانی و مشاوره آغاز می گردد. در این جلسات که با کمک زبده ترین روانشناسان و خبره ترین مشاوران در مرکز اجباری و اختیاری ترک اعتیاد کرج صورت می گیرد، فرد به بیان علت استفاده از مواد مخدر می پردازد و رفته رفته روانشناس و مشاور پی به ریشه ی اعتیاد در فرد می برد.

در این مراکز همچنین مواردی همچون:

  1. کارگاه های برای آموزش مهارت های زندگی
  2. کلاس های ترک شیشه به روش ماتریکس
  3. کلاس های مذهبی جهت بهبود حال روحی بیماران
  4. برگذار نمودن ورزش های صبح گاهی
  5. برگذار کردن کلاس های آموزشی قدم های ۱۲ گانه na
  6. برگذاری کلاس های مشاوره برای بیمار و خانواده او توسط مشاور.

شماره تماس جهت مشاوره و ارجاع بیمار در کرج ۰۹۱۲۵۸۶۴۱۴۹

جهت عملکردی بهتر با انتقادات سازنده از همکاران ما و همینطور مراکز از لحاظ کیفی و کمی پاسخگویی مشاوره و درمان در برنامه واتس اپ بصورت کاملا محرمانه مارا یاری کنید.

شماره واتس :

۰۹۱۲۵۸۶۴۱۴۹ & ۰۹۰۳۰۲۱۴۸۷۳

 

در خدمت شما همدردان عزیز در مرکز ترک اعتیاد کرج هستیم.

پایان پیام.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

Phone icon
۰۹۰۳۰۲۱۴۸۷۳
واتساپ انتقاد و پیشنهادات متن لمس کنید
WhatsApp icon
واتساپ کمپ ترک اعتیاد
Call Now Buttonتماس فوری روی متن لمس کنید