تماس با ما

خانه / تماس با ما
3.3/5 - (98 امتیاز)

تاریخ بروز رسانی آبان ۱۷, ۱۴۰۱ %%

نقشه در حال بروز رسانی میباشد

چگونگی شکل گیری کمپ های ترک اعتیاد تماس با ما

با شروع فعالیت های اولیه خانه های بهبودی بصورت خود جوش مشخص شد که کمبودهایی در این بین وجود دارد و به همین دلیل  بسرعت کمپ های ترک اعتیاد تحت نظارت بهزیستی هر استان ایجاد و شکل گرفتن ،گرچه کلینیک ترک اعتیاد در تهران و شهرستان ها در آن زمان فعال بوده، اما به دلیل هزینه درمانی متفاوت، وجود روشهایی با اصول علمی و تجربی ، با هزینه درمان کمتر احساس شد.

خدمتگذاران خانه های بهبودی (متشکل از افرادی که خود با برنامه دوازده قدمی انجمن معتادان گمنام پاک شده اند، بودند) که با هدف کمک خداپسندانه به ارائه خدمات به همدردان خود می پرداختند که به دلیل وجود کمبودها و اصولی تر شدن به مرور زمان اکثر آنها تبدیل به کمپ شدند.

در سال های اول نظارت سازمان  بهزیستی بر خانه های بهبودی و فعالیت اولیه کمپها به دلیل نبود پروتکل و هیچ الگوی صحیح کاری بسیار کمرنگ بود و به راحتی و بدون برخورداری از استاندارد های فردی ، درمانی و آموزشی برای تاسیس این کمپ ها، مجوز صادر می گشت. از این رو رفته رفته و با پدیدار شدن مشکلات مالی، شرایط بستری و درمانی در مراکزها، قوانین هدفمند جدیدی  توسط سازمان بهزیستی وضع شد.

 

کمپ ترک اعتیاد احیاء عطر پاکی
تماس با ما کمپ ترک اعتیاد

 امروزه ، پروتکل و قوانین قدیم بازنویسی شده و وجود تغییرات اساسی کاملا مشهود است و اکنون بسیار اصولی و قانون مدار و با نظارت دقیق و تخصصی در زمینه های کیفی و کمی کمپ ها ،درخصوص روشهای درمانی و آموزشی انجام میشود.این گونه شد که هم اکنون در مراکز مجاز مدیران موسسه و مراکز ترک اعتیاد باید از کادری مجرب طبق پروتکل سازمان بهزیستی که  متشکل از پزشک، روانشناس،مددیار اعتیاد و مددیارخانواده است، بهره گیرند.

این پیشرفتی بزرگ در برخورد با موسسات غیرمجاز و کمپ ترک اعتیاد اجباری غیر مجاز و بی کیفیت بوده است . با به وجود امدن این مهم و قوانین جدید در  پروتکل سازمان بهزیستی شاهد رقابت های سالم  بین مراکز ترک اعتیاد مجاز ، در راستای خدمات بهتر و با کیفیت درمانی و آموزشی هستیم.

(مقاله اختصاصی گروه همتا احیاء زندگی مراکز مجاز بازپروری )

دوست داریم از شما بشنویم

مشاوره و ارجاع بیمار به کلینیک و کمپ ترک اعتیاد مراکز مجاز گروه احیاء عطر پاکی

با لمس این متن میتوانید به صفحه اصلی ما سر بزنید

*پاسخگویی تلفن بصورت شبانه روزی*

با مشاوره رایگان در خدمت شما هستیم

در صورت داشتن هرگونه سوال بصورت خصوصی با فرم زیر ما را مطلع کنید.

  Phone icon
  ۰۹۰۳۰۲۱۴۸۷۳
  واتساپ انتقاد و پیشنهادات متن لمس کنید
  WhatsApp icon
  واتساپ کمپ ترک اعتیاد
  Call Now Buttonتماس فوری روی متن لمس کنید