مرکز کمپ ترک اعتیاد قم

خانه / مرکز کمپ ترک اعتیاد قم
3.2/5 - (120 امتیاز)

تاریخ بروز رسانی آبان ۱۹, ۱۴۰۱ %%

مرکز ترک اعتیاد  که در استان قم واقع شده است یکی از بهترین مراکز کمپ ترک اعتیاد قم در این شهر می باشد که زیر نظر بهزیستی فعالیت می کند.

این مرکز دارای  سال سابقه ی خدمات رسانی به بیماران و خانواده های آنان است. موسسه ترک اعتیاد ، دارای کادری مسولیت پذیر و بسیار مجرب است که می تواند بیماران در هر شرایط اعتیادی مشاوره و یا ترغیب به ترک نماید. کادر این مرکز شامل پزشک، مددکار اعتیاد، روانشناس، مددکار خانواده می باشد. ( آدرس و شماره تلفن )

توجه !!!!!!

بیمار محترم و خانواده بیمار در مدت یک ماه آینده مرکز ترک اعتیاد قم جهت بستری و درمان در همین پایگاه برای شما معرفی خواهد شد، اما در صورت ضروری بودن بستری حتما به سازمان بهزیستی استان و یا اینکه به کلانتری محل سکونت خود مراجعه کرده و جهت بستری بیمار خود و معرفی یک مرکز مجاز اقدام نمایید.

با تشکر ( گروه همتا احیاء زندگی )

در این مرکز می توان مجوز های لازم از طریق دادستانی جهت بستری شدن در کمپ ترک اعتیاد اجباری واقع در استان قم و شهرستان های نزدیک را صادرکرد.

از این رو اگر شما دارای فردی با سابقه اعتیاد در خانواده هستید که نسبت به درمان بی میل و یا مقاوم است، می توانید با هماهنگی پلیس مواد مخدر و بعد از تکمیل مراحل ادرای، بیمار را به یکی از کمپ های اجباری، جهت ترک بسپارید.

در باره نظر کاربران کمپ اجباری قم چه میدانید ؟

لطفا به صفحه مرکز ترک اجباری اعتیاد قم در صورت تمایل نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید متن آبی رنگ را لمس و یا کلیک کنید

مرکز ترک اعتیاد نیز مانند سایر مراکز وابسته به صورت شبانه روزی مشغول خدمات رسانی بوده و جهت نیاز می توانید با شماره های ۰۹۱۲۵۸۶۴۱۴۹ & ۰۹۰۳۰۲۱۴۸۷۳ تماس گرفته و از خدمات حرفه ای و اصولی کادر درمان بهرمند شوید.

پایان پیام.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

Phone icon
۰۹۰۳۰۲۱۴۸۷۳
واتساپ انتقاد و پیشنهادات متن لمس کنید
WhatsApp icon
واتساپ کمپ ترک اعتیاد
Call Now Buttonتماس فوری روی متن لمس کنید