مرکز کمپ ترک اعتیاد قم

خانه / مرکز کمپ ترک اعتیاد قم

تاریخ بروز رسانی آذر ۷, ۱۳۹۹ %%

مرکز ترک اعتیاد  که در استان قم واقع شده است یکی از بهترین مراکز کمپ ترک اعتیاد قم در این شهر می باشد که زیر نظر بهزیستی فعالیت می کند.

این مرکز دارای  سال سابقه ی خدمات رسانی به بیماران و خانواده های آنان است. موسسه ترک اعتیاد ، دارای کادری مسولیت پذیر و بسیار مجرب است که می تواند بیماران در هر شرایط اعتیادی مشاوره و یا ترغیب به ترک نماید. کادر این مرکز شامل پزشک، مددکار اعتیاد، روانشناس، مددکار خانواده می باشد. ( آدرس و شماره تلفن )

توجه !!!!!!

بیمار محترم و خانواده بیمار در مدت یک ماه آینده مرکز ترک اعتیاد قم جهت بستری و درمان در همین پایگاه برای شما معرفی خواهد شد، اما در صورت ضروری بودن بستری حتما به سازمان بهزیستی استان و یا اینکه به کلانتری محل سکونت خود مراجعه کرده و جهت بستری بیمار خود و معرفی یک مرکز مجاز اقدام نمایید.

با تشکر ( گروه همتا احیاء زندگی )

در این مرکز می توان مجوز های لازم از طریق دادستانی جهت بستری شدن در کمپ ترک اعتیاد اجباری واقع در استان قم و شهرستان های نزدیک را صادرکرد.

از این رو اگر شما دارای فردی با سابقه اعتیاد در خانواده هستید که نسبت به درمان بی میل و یا مقاوم است، می توانید با هماهنگی پلیس مواد مخدر و بعد از تکمیل مراحل ادرای، بیمار را به یکی از کمپ های اجباری، جهت ترک بسپارید.

مرکز ترک اعتیاد نیز مانند سایر مراکز وابسته به صورت شبانه روزی مشغول خدمات رسانی بوده و جهت نیاز می توانید با شماره های ۰۹۳۵۱۷۴۰۲۴۹ و ۰۹۱۲۰۱۴۰۸۸۲ تماس گرفته و از خدمات حرفه ای و اصولی کادر درمان بهرمند شوید.

پایان پیام.

 

Call Now Buttonشمارهwhatsapp و تماس اضطراری