درباره ما

خانه / درباره ما

تاریخ بروز رسانی

با تمامی امکانات امروزه ، افرادی هستند که به دلایل مختلف چه از لحاظ مالی و یا موقعیت زمانی و مکانی قادر به مراجعه به مراکز ترک اعتیاد نمی باشند.مسلما در بسیاری از شهر ها و مناطق کشور مراکز کمپ ترک اعتیاد چه به صورت خصوصی و چه عمومی وجود دارد.

در باره ما ترک اعتیاد بیشتر بدانید
مدیر ناظر وبگاه مرکز ترک اعتیاد همتا احیاء زندگی آقای الهیار اکبری

یکی از عمده دلایل عدم رجوع به مراکز ترک اعتیاد تصور به خطر افتادن آبروی شخص است که از همین علت باعث ممانعت مراجعه به کمپ های ترک را می شود. لزا بر آن شدیم که آموزش ها و آگاهی های اولیه را از طریق پایگاه اینترنتی (وبسایت) در اختیار بیماران و خانواده های عزیزشان قرار دهیم تا بتوانند از طریق آن آگاهی لازم را کسب کنند و در صورت لزوم با کادر مجرب این کمپ ترک اعتیاد تماس گرفته و از آن ها برای بهبود خود و یا عزیزانشان استفاده نمایند.

گروه همتا ( احیاء زندگی تهران ) :

تیم ترک اعتیاد همتا  متشکل از کادری مجرب که شامل پزشک، روانشناس، مددکار اجتماعی، مددیار خانواده، مددیار اعتیاد و گروه های همتا و افراد بهبود یافته است می باشد. این کادر مجرب در رابطه با آگاهی و پیشگیری، ترک انواع مواد مخدر، حمایت و آگاه سازی خانواده های آسیب دیده، از طریق اطلاع رسانی در فضا های مجازی قصد در کمک به خانواده ها و بیماران در دام افتاده دارد. ضمن تمامی مزایایی که گفته شد، مرکز ترک اعتیاد همتا، به مشاوره رایگان بیماران و خانواده های کمک کرده و جز اولین پایگاه اینترنتی با آدرس camp-ehya دامین ایرانی در زمینه اعتیاد بوده است که در سال ۹۲ تشکیل شده و تا به امروز خدمات بسیاری به بیماران ارائه کرده است. از این جهت تمام تلاش تیم همتا بهبود حال بیماران چه از طریق مراجعه حضوری و یا چه از طریق مشاوره های تلفنی، ارجاع به روانشناس، کلینیک های ترک اعتیاد و موسسه های ترک اعتیاد ( معرفی بهترین کمپ ترک اعتیاد ) می باشد.

روانشناس( — )،مددکار اجتماعی و مشاور خانواده( خانم پریشن )،مشاور و درمانگر اعتیاد( آقای فلاح ) ،مددکار اجتماعی و مشاور( خانم سامعی )،درمانگر اعتیاد و مشاور خانواده ( خانم بختیاری ، خانم حیدری )، همتا درمان  ( آقای مهربان- آقای حیدری- آقای بهاری،آقای زارع).

مدیر ناظر گروه همتا احیاء زندگی مراکز مجاز آقای الهیار اکبری

مقاله اختصاصی . سرکار خانم نیلوفر ساکی

پایان متن.

بازدیدها: 14799