کمپ ترک اعتیاد دولتی خصوصی تهران مرکز ترک اعتیاد احیاء عطر پاکی بازپروری کلینیک vip شماره مشاوره کمپ با قیمت مناسب هستید؟
ترک اعتیاد با قرص B2

ترک اعتیاد با قرص B2

4/5 - (308 امتیاز)

تاریخ بروز رسانی بهمن ۳, ۱۴۰۱ %%

قرص بوپرنورفین ( Bupernorphine ) که معروف به قرص B2 است، داروی است مسکن از نوع مخدر که احتمال وابستگی و اعتیاد را در افراد بالا می برد. این دارو اثری شبه به مورفین داشته و کاربرد آن شبیه به قرص متادون است و در جهت کلینیک درمان اعتیاد و کمپ ترک اعتیاد از آن مورد استفاده قرار می گیرد.

این دارو مخدر بوده و احتمال وابستگی به آن بالا است. اعتیاد به این ماده شبیه به اعتیاد به موادی مانند کدئین، هروئین، مورفین و متادون است. این دارو عوارضی مشابه و جدی شبیه به مواد ذکر شده دارد و همراه با عوارض جسمانی و روانی همراه است. این دارو علاوه بر خاصیت ترک اعتیادی، برای درمان درد های شدید، استفاده قبل از بیهوشی، کنترل و برگرداندن مهار تنفسی ناشی از بیهوشی را نیز دارد.

ترک اعتیاد با قرص b2
Leave addiction with pill b2

کاربرد های قرص و عوارض ب۲ B2

کاربرد و عوارض اصلی قرص بوپرنورفین مثل متادون بوده و بیشتر برای درمان سرپایی اجباری ترک اعتیاد و ترک آن در مطب پزشک و به صورت درمان سرپایی استفاده می شود. باید توجه کنید که این دارو می تواند جایگزینی مناسب برای سوء مصرف مواد مخدر بوده و می تواند باعث وابستگی شدید در بیماران شود. باید یادآور شد که ترک با B2 می تواند دارای علائمی مانند نعشگی و لذت ناشی از مصرف قرص باشد. در ترک با قرص B2  درمان به صورت کامل به اتمام نمی رسد و در واقع اعتیاد به شکل دیگری ادامه خواهد یافت.

متادون درمانی
متادون درمانی و قرص ترک اعتیاد ب۲ b2

هم اکنون اعتیاد به قرص های بوپرنورفین و متادون بیش از سایر مواد اعتیاد آور بوده و بیشتر مراجعین به مراکز کمپ ترک اعتیاد، به این مواد اعتیاد دارند. این در حالی است که همین افراد در گذشته به مواد دیگری اعتیاد داشته و برای درمان خود از این دارو ها استفاده می کردند. اما متاسفانه بعد از مدتی با مصرف دوز بیشتر نسبت به ماده مخدر اولیه، به این دارو های شبه مواد مخدر اعتیاد پیدا کرده و در برخی موارد نیز، فرد معتاد به استفاده از ماده مخدر اولیه روی می آورد. در این حالت اغلب دیده شده است که فرد به استفاده دو برابر دوز مصرفی گذشته می پردازد. این کار تا زمانی ادامه دارد که بیمار کاملا وابسته و ترک وی غیر ممکن می شود.

تناسب اندام با قرص ترک اعتیاد

امروزه تناسب اندام بسیاری از افراد را به سوی استفاده از قرص های لاغری سوق داده است. متاسفانه در بسیاری از موارد شاهد آن بوده ایم، که این قرص ها از مواد اعتیاد آور بسیار خطرناکی تهیه شده اند، که سبب وابستگی فرد بدان ها می شود. در جدیدترین بازرسی پلیس ناجا از یکی از عطاری های سطح تهران، قرص های کاهش وزنی کشف گردید که علاوه بر آویشن و یونجه، حاوی ماده مخدر متاآمفتامین یا همان شیشه بود. شیشه به دلیل آثار سوء کاهش وزنی که بر روی افراد دارد، جدیدا به عنوان یکی از عوامل کاهش وزن میان افراد رواج یافته است ، رئیس پلیس ناجا در این خصوص بیان داشت؛ که مصرف این قرص ها در کوتاه مدت سبب وابستگی و اعتیاد افراد می گردد و از آنجایی که مصرف آن ها به صورت خوراکی صورت می گیرد، سبب آسیب های شدید به دستگاه گوارش می گردد.

( مقاله اختصاصی مرکز گروه احیاء عطر پاکی )

خانم نیلوفر ساکی

پایان پیام.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

Phone icon
۰۹۰۳۰۲۱۴۸۷۳
واتساپ انتقاد و پیشنهادات متن لمس کنید
WhatsApp icon
واتساپ کمپ ترک اعتیاد
Call Now Buttonتماس فوری روی متن لمس کنید