انتقال بیمار به کمپ ترک اعتیاد با آمبولانس

خانه / انتقال بیمار به کمپ ترک اعتیاد با آمبولانس
3/5 - (45 امتیاز)

تاریخ بروز رسانی شهریور ۳۱, ۱۳۹۹ %%

ارجاع بیمار از طریق آمبولانس به کمپ ترک اعتیاد

انتقال امن بیمار به مراکز مجاز گروه همتا

انتقال بیمار در شرایطی که بیمار نیازمند به اورژانس آمبولانس میباشد برای راحتی و دسترسی بهتر به مراکز مجاز ترک اعتیاد در هر شرایطی امکان پذیر میباشد و جایی نگرانی نیست .هزینه انتقال بیمار چقدر میباشد ؟ آیا تیم پرستاری هنگام انتقال در کنار فرد بیمار است ؟ در چه زمانی میتوانیم از تیم اورژانس آمبولانس استفاده کنیم ؟

بسیار دیده شده است که بیماران به دلیل مصرف بیش از حد اوردوز شده و به بیمارستان منتقل گردیده اند. در واقع ارجاع بیمار از طریق آمبولانس یکی از راه های مستقیم و غیر مستقیم انتقال فرد به کمپ های ترک انواع مواد مخدر است. این روش یکی از راحت ترین راه های دسترسی بیماران به مراکز معتبر می باشد. زیرا که با این روش می توان اطمینان یافت بیمار به درستی ارزیابی شده و به کمپ اعتیاد مورد نظر پزشکان و مددکاران ارجاع داده می شود.

انتقال بیمار به کمپ ترک اعتیاد با آمبولانس
انتقال بیمار به کمپ ترک اعتیاد با آمبولانس

انواع ارجاع از طریق ماشین آمبولانس

برای انتقال یک بیمار به کمپ های ترک اعتیاد نه تنها از آمبولانس های درون شهری استفاده می شود، بلکه اگر نیاز هم باشد می تواند از شهر های مجاور نیز آمبولانس اعزام نمود. این خدمات در شرایط بحرانی بهبود یافته و در صورت اورژانسی بودن اوضاع می توان حتی از امداد هوایی که متشکل از کادری مجرب و تجهیزات ویژه پزشکی است نیز کمک گرفت.

در کل سعی بر آن است که در مراکز کمپ اعتیاد تهران و مراکز ترک اعتیاد کرج، بهترین خدمات در اختیار بیماران قرار گیرد. از همین رو از نحوه انتقال بیمار تا زمان بهبودی کامل وی تمامی مراحل زیر نظر مددکار، پزشک و روانشناس صورت می گیرد. از این جای هیچ نگرانی نیست که مبادا به بیمار یا خانواده وی رسیدگی نشود. میزان و نحوه خدمات دهی به بیماران از مرکزی به مرکز دیگر متفاوت بوده که در صورت نیاز و خواست بیمار یا همراهان او می تواند از آن ها بهره بگیرد. لزا ارجاع بیمار با آمبولانس یکی از خدمات است که می تواند به اعزام این بیماران به مرکز کمک کند. تماس با نیرو های اورژانس زمینی یا هوایی می تواند یا از طریق خانواده صورت گیرد و یا از جانب ماموران زیر ربط.

پایان پیام.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

Phone icon
۰۹۰۳۰۲۱۴۸۷۳
واتساپ انتقاد و پیشنهادات متن لمس کنید
WhatsApp icon
واتساپ کمپ ترک اعتیاد
Call Now Buttonتماس فوری روی متن لمس کنید