انتقال بیمار به کمپ ترک اعتیاد با آمبولانس

خانه / انتقال بیمار به کمپ ترک اعتیاد با آمبولانس

تاریخ بروز رسانی

ارجاع بیمار از طریق آمبولانس به کمپ ترک اعتیاد

بسیار دیده شده است که بیماران به دلیل مصرف بیش از حد اوردوز شده و به بیمارستان منتقل گردیده اند. در واقع ارجاع بیمار از طریق آمبولانس یکی از راه های مستقیم و غیر مستقیم انتقال فرد به کمپ های ترک انواع مواد مخدر است. این روش یکی از راحت ترین راه های دسترسی بیماران به مراکز معتبر می باشد. زیرا که با این روش می توان اطمینان یافت بیمار به درستی ارزیابی شده و به کمپ اعتیاد مورد نظر پزشکان و مددکاران ارجاع داده می شود.

انتقال بیمار به کمپ ترک اعتیاد با آمبولانس
انتقال بیمار به کمپ ترک اعتیاد با آمبولانس

انواع ارجاع از طریق آمبولانس

برای انتقال یک بیمار به کمپ های ترک اعتیاد نه تنها از آمبولانس های درون شهری استفاده می شود، بلکه اگر نیاز هم باشد می تواند از شهر های مجاور نیز آمبولانس اعزام نمود. این خدمات در شرایط بحرانی بهبود یافته و در صورت اورژانسی بودن اوضاع می توان حتی از امداد هوایی که متشکل از کادری مجرب و تجهیزات ویژه پزشکی است نیز کمک گرفت.

در کل سعی بر آن است که در مراکز کمپ اعتیاد تهران و مراکز ترک اعتیاد کرج، بهترین خدمات در اختیار بیماران قرار گیرد. از همین رو از نحوه انتقال بیمار تا زمان بهبودی کامل وی تمامی مراحل زیر نظر مددکار، پزشک و روانشناس صورت می گیرد. از این جای هیچ نگرانی نیست که مبادا به بیمار یا خانواده وی رسیدگی نشود. میزان و نحوه خدمات دهی به بیماران از مرکزی به مرکز دیگر متفاوت بوده که در صورت نیاز و خواست بیمار یا همراهان او می تواند از آن ها بهره بگیرد. لزا ارجاع بیمار با آمبولانس یکی از خدمات است که می تواند به اعزام این بیماران به مرکز کمک کند. تماس با نیرو های اورژانس زمینی یا هوایی می تواند یا از طریق خانواده صورت گیرد و یا از جانب ماموران زیر ربط.

پایان پیام.

بازدیدها: 3006