درباره ما

آپدیت شده در تاریخ خرداد ۱۰ام, ۱۳۹۸

اما با تمامی این امکانات افرادی هستند که به دلایل مختلف چه از لحاظ مالی و یا موقعیت زمانی و مکانی قادر به مراجعه به مراکز ترک اعتیاد نمی باشند.مسلما در بسیاری از شهر ها و مناطق کشور مراکز کمپ ترک اعتیاد چه به صورت خصوصی و چه عمومی وجود دارد.

درباره ما کمپ ترک اعتیاد

درباره ما کمپ ترک اعتیاد

یکی از عمده دلایل عدم رجوع به مراکز ترک اعتیاد تصور به خطر افتادن آبروی شخص است که از همین علت باعث ممانعت مراجعه به کمپ های ترک را می شود. لزا بر آن شدیم که آموزش ها و آگاهی های اولیه را از طریق پایگاه اینترنتی (وبسایت) در اختیار بیماران و خانواده های عزیزشان قرار دهیم تا بتوانند از طریق آن آگاهی لازم را کسب کنند و در صورت لزوم با کادر مجرب این کمپ ترک اعتیاد تماس گرفته و از آن ها برای بهبود خود و یا عزیزانشان استفاده نمایند.

مرکز کمپ کلینیک ترک اعتیاد خصوصی غرب تهران
بستری ترک اعتیاد رهپویان بیداری اجباری اختیاری شیشه تریاک قرص شهرری شماره تماس : ۰۹۳۵۱۷۴۰۲۴۹ & ۰۹۱۲۰۱۴۰۸۸۲
مرکز ترک اعتیاد اسلامشهر ,شهریار اجباری و اختیاری
کلینیک ترک اعتیاد کرج اجباری و احتیاری زنان و مردان مسیر سبز البرز شماره تماس : ۰۹۳۵۱۷۴۰۲۴۹ & ۰۹۱۲۰۱۴۰۸۸۲
مرکز کمپ ترک اعتیاد رسالت تهران
تولدی نو ابراهیمیها جنوب تهران
مرکز ترک اعتیاد جنوب تهران

تیم همتا احیاء زندگی :

تیم ترک اعتیاد همتا  متشکل از کادری مجرب که شامل پزشک، روانشناس، مددکار اجتماعی، مددیار خانواده، مددیار اعتیاد و گروه های همتا و افراد بهبود یافته است می باشد. این کادر مجرب در رابطه با آگاهی و پیشگیری، ترک انواع مواد مخدر، حمایت و آگاه سازی خانواده های آسیب دیده، از طریق اطلاع رسانی در فضا های مجازی قصد در کمک به خانواده ها و بیماران در دام افتاده دارد. ضمن تمامی مزایایی که گفته شد، مرکز ترک اعتیاد همتا، به مشاوره رایگان بیماران و خانواده های کمک کرده و جز اولین پایگاه اینترنتی با آدرس camp-ehya دامین ایرانی در زمینه اعتیاد بوده است که در سال ۹۲ تشکیل شده و تا به امروز خدمات بسیاری به بیماران ارائه کرده است. از این جهت تمام تلاش تیم همتا بهبود حال بیماران چه از طریق مراجعه حضوری و یا چه از طریق مشاوره های تلفنی، ارجاع به روانشناس، کلینیک های ترک اعتیاد و موسسه های ترک اعتیاد ( معرفی بهترین کمپ ترک اعتیاد ) می باشد.

روانشناس( خانم کریمی  )،مددکار اجتماعی( خانم پریشن )،مددیار و مشاور اعتیاد( آقای صباحی ) مددیار خانواده ( خانم حیدری ) و همتا افراد بهبود یافته ( آقای فرامرزی و آقای رهپیما).

پایان متن.

بازدیدها: 1040