درباره ما

آپدیت شده در تاریخ مهر ۲۵ام, ۱۳۹۸

اما با تمامی این امکانات افرادی هستند که به دلایل مختلف چه از لحاظ مالی و یا موقعیت زمانی و مکانی قادر به مراجعه به مراکز ترک اعتیاد نمی باشند.مسلما در بسیاری از شهر ها و مناطق کشور مراکز کمپ ترک اعتیاد چه به صورت خصوصی و چه عمومی وجود دارد.

درباره ما کمپ ترک اعتیاد

درباره ما کمپ ترک اعتیاد

یکی از عمده دلایل عدم رجوع به مراکز ترک اعتیاد تصور به خطر افتادن آبروی شخص است که از همین علت باعث ممانعت مراجعه به کمپ های ترک را می شود. لزا بر آن شدیم که آموزش ها و آگاهی های اولیه را از طریق پایگاه اینترنتی (وبسایت) در اختیار بیماران و خانواده های عزیزشان قرار دهیم تا بتوانند از طریق آن آگاهی لازم را کسب کنند و در صورت لزوم با کادر مجرب این کمپ ترک اعتیاد تماس گرفته و از آن ها برای بهبود خود و یا عزیزانشان استفاده نمایند.

مرکز کمپ کلینیک ترک اعتیاد خصوصی غرب تهران
مرکز ترک اعتیاد اسلامشهر ,شهریار اجباری و اختیاری
کلینیک ترک اعتیاد کرج اجباری و احتیاری زنان و مردان مسیر سبز البرز شماره تماس : ۰۹۳۵۱۷۴۰۲۴۹ & ۰۹۱۲۰۱۴۰۸۸۲
مرکز ترک اعتیاد جنوب تهران
مرکز کمپ ترک اعتیاد نسل نو اندیش رسالت تهران

گروه همتا ( احیاء زندگی تهران ) :

تیم ترک اعتیاد همتا  متشکل از کادری مجرب که شامل پزشک، روانشناس، مددکار اجتماعی، مددیار خانواده، مددیار اعتیاد و گروه های همتا و افراد بهبود یافته است می باشد. این کادر مجرب در رابطه با آگاهی و پیشگیری، ترک انواع مواد مخدر، حمایت و آگاه سازی خانواده های آسیب دیده، از طریق اطلاع رسانی در فضا های مجازی قصد در کمک به خانواده ها و بیماران در دام افتاده دارد. ضمن تمامی مزایایی که گفته شد، مرکز ترک اعتیاد همتا، به مشاوره رایگان بیماران و خانواده های کمک کرده و جز اولین پایگاه اینترنتی با آدرس camp-ehya دامین ایرانی در زمینه اعتیاد بوده است که در سال ۹۲ تشکیل شده و تا به امروز خدمات بسیاری به بیماران ارائه کرده است. از این جهت تمام تلاش تیم همتا بهبود حال بیماران چه از طریق مراجعه حضوری و یا چه از طریق مشاوره های تلفنی، ارجاع به روانشناس، کلینیک های ترک اعتیاد و موسسه های ترک اعتیاد ( معرفی بهترین کمپ ترک اعتیاد ) می باشد.

روانشناس( خانم کریمی  )،مددکار اجتماعی( خانم پریشن )،مشاور و درمانگر اعتیاد( آقای صباحی ) مددیار اعتیاد و خانواده ( خانم حیدری ) ، همتا افراد بهبود یافته ( آقای زارع ، آقای مهربان و آقای اکبری).

مقاله اختصاصی . سرکار خانم نیلوفر ساکی

پایان متن.

بازدیدها: 2089