3.3/5 - (86 امتیاز)

تاریخ بروز رسانی دسامبر 4, 2023 %%

با تمامی امکانات امروزه ، افرادی هستند که به دلایل مختلف چه از لحاظ مالی و یا موقعیت زمانی و مکانی قادر به مراجعه به مراکز ترک اعتیاد نمی باشند.مسلما در بسیاری از شهر ها و مناطق کشور مراکز کمپ ترک اعتیاد چه به صورت خصوصی و چه عمومی وجود دارد.

یکی از عمده دلایل عدم رجوع به مراکز ترک اعتیاد تصور به خطر افتادن آبروی شخص است که از همین علت باعث ممانعت مراجعه به کمپ های ترک را می شود. لزا بر آن شدیم که آموزش ها و آگاهی های اولیه را از طریق پایگاه اینترنتی (وبسایت) در اختیار بیماران و خانواده های عزیزشان قرار دهیم تا بتوانند از طریق آن آگاهی لازم را کسب کنند و در صورت لزوم با کادر مجرب این کمپ ترک اعتیاد تماس گرفته و از آن ها برای بهبود خود و یا عزیزانشان استفاده نمایند.

کمپ ترک اعتیاد احیاء عطر پاکی

احیاء عطر پاکی

احیاء عطر پاکی پاسخگو و ارجاع بیمار

تیم ترک اعتیاد همتا احیاء زندگی متشکل از کادری مجرب که شامل پزشک، روانشناس، مددکار اجتماعی، مددیار خانواده، مددیار اعتیاد و گروه های همتا و افراد بهبود یافته است می باشد. این کادر مجرب در رابطه با آگاهی و پیشگیری، ترک انواع مواد مخدر، حمایت و آگاه سازی خانواده های آسیب دیده، از طریق اطلاع رسانی در فضا های مجازی قصد در کمک به خانواده ها و بیماران در دام افتاده دارد. ضمن تمامی مزایایی که گفته شد.