کمپ ترک اعتیاد خصوصی

بهترین کلینیک و کمپ ترک اعتیاد خصوصی VIP در شهر تهران، در شمال آن واقع شده است.

مسلما درمان هر بیماری که در حال مبارزه با مواد مخدر است، درصورت بودن امکانات لازم بهتر صورت می گیرد. از این مرکز ها به دو دسته عمومی و خصوصی تقسیم شده که تنها تفاوت آن ها در ارائه خدمات اضافی به بیماران است ، کلینیک ترک اعتیاد با محیط آرام و تیم درمانی مجرب با بهترین امکانات در خدمت شما عزیزان هستیم.

Center clinic leaving addiction

Center clinic leaving addiction

امکانات آموزشی و درمانی مرکز کلینیک ترک اعتیاد خصوصی

  مرکز کلینیک ترک اعتیاد خصوصی دارای سابقه درخشان ۱۰ ساله بوده و در منطقه شمال تهران واقع شده است.که دارای شرایط آب و هوایی فوق العاده بوده و تیم درمانی و آموزشی ( روانپزشک، پزشک، مرکز، مددیار اعتیاد و مددیار خانواده ) حرفه ای می باشد. همچنین وجود تیم خدمت گذار با تجربه و قابلیت پذیرش بیمار از حومه و شهرستان ها سبب شده است که این مرکز به یکی از موفق ترین مراکز کلینیک ترک اعتیاد تبدیل شود. در این کمپ بعد از ترخیص بیماران جشنی برای آن ها گرفته شده و در مناسب های مذهبی و …

Addiction Clinic

Clinic leaving addiction

خدمات رفاهی و تفریحی

مانند تخت، تلویزیون، کامپیوتر، پلی استیشن، لوازم ورزشی بدنسازی، آشپزخانه مجزا و سرویس بهداشتی به همراه منو باز غذایی با کیفیت، محوطه زیبا هواخوری، اتاق مخصوص سیگار در اختیار آنان قرار می گیرد. از این رو بیماران کمتر دچار انزوا شده و احساس می کنند که به آن ها توجهی خاص و منحصر به فرد می گردد. همین امر سبب می شود که روند بهبودی بیماران کمتر شده و همکاری بیشتری با کادر درمان انجام دهند. هزینه کمپ ترک اعتیاد خصوصی VIP کمی نسبت به سایر کمپ ها بالاتر بوده و به همین دلیل مسولان کمپ به خاطر رفاه حال بیماران و خانواده های آنان هزینه را به صورت دو قسط از آن ها دریافت می کنند. از ان جهت نگرانی بیماران عزیز و خانواده هایشان نسبت به هزینه های درمان از بین خواهد رفت.

پایان متن.

بازدید: 3021