کمپ ترک اعتیاد خصوصی

بهترین کمپ ترک اعتیاد خصوصی VIP در شهر تهران، در شمال آن واقع شده است.

مسلما درمان هر بیماری که در حال مبارزه با مواد مخدر است، درصورت بودن امکانات لازم بهتر صورت می گیرد. از این مرکز ها به دو دسته عمومی و خصوصی تقسیم شده که تنها تفاوت آن ها در ارائه خدمات اضافی به بیماران است.

Private Leave addiction center

Private Leave addiction center of the iran tehran

امکانات آموزشی و درمانی مرکز ترک اعتیاد خصوصی

این مرکز دارای سابقه درخشان ۱۰ ساله بوده و در منطقه  واقع شده است.که دارای شرایط آب و هوایی فوق العاده بوده و تیم درمانی و آموزشی ( روانپزشک، پزشک، مرکز، مددیار اعتیاد و مددیار خانواده ) حرفه ای می باشد. همچنین وجود تیم خدمت گذار با تجربه و قابلیت پذیرش بیمار از حومه و شهرستان ها سبب شده است که این مرکز به یکی از موفق ترین مراکز ترک اعتیاد تبدیل شود. در این کمپ بعد از ترخیص بیماران جشنی برای آن ها گرفته شده و در مناسب های مذهبی و …

پذیرش و بستری

در حال حاضر پذیرش فقط در قسمت vip امکان پذیر نخواهد بود

خدمات رفاهی و تفریحی

مانند تخت، تلویزیون، کامپیوتر، پلی استیشن، لوازم ورزشی بدنسازی، آشپزخانه مجزا و سرویس بهداشتی به همراه منو باز غذایی با کیفیت، محوطه زیبا هواخوری، اتاق مخصوص سیگار در اختیار آنان قرار می گیرد. از این رو بیماران کمتر دچار انزوا شده و احساس می کنند که به آن ها توجهی خاص و منحصر به فرد می گردد. همین امر سبب می شود که روند بهبودی بیماران کمتر شده و همکاری بیشتری با کادر درمان انجام دهند. هزینه کمپ ترک اعتیاد خصوصی VIP کمی نسبت به سایر کمپ ها بالاتر بوده و به همین دلیل مسولان کمپ به خاطر رفاه حال بیماران و خانواده های آنان هزینه را به صورت دو قسط از آن ها دریافت می کنند. از ان جهت نگرانی بیماران عزیز و خانواده هایشان نسبت به هزینه های درمان از بین خواهد رفت.

پایان متن.