1/5 - (2 امتیاز)

تاریخ بروز رسانی مارس 20, 2021 %%

[vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”slideInLeft”]

مرکز مشاوره و سیستم یکپارچه درمان اعتیاد شیدا

درمان تیمی از مشاوره تلفنی و همینطور حق انتخاب جهت حضور در دفتر شیدا و یا ویزیت مشاوره حضوری در منزل با اعضای خانواده و شخص بیمار ، ایجاد تمایل به ترک اعتیاد در فرد و انتخاب بهترین روش درمانی برای فرد بیمار اعتیاد ، گروه درمانی شیدا با همکاری و تعامل درمانی گروه همتا احیاء زندگی ( مراکز مجاز کمپ و کلینیک ) میباشد.

بیماری اعتیاد سالها،بلکه قرنهاست که دامنگیر جوامع بشری شده و یکی از دغدغه های اصلی مردم،دولت مردان و درمانگران بوده و هست. در طول تاریخ روشهای مختلفی برای ترک اعتیاد به کار گرفته شده است. از روشهایی که ریشه در خرافات و باورهای تاریخیداشته،تا روشهای درمانی مبتنی بر علم و دانش پزشکی .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery type=”nivo” interval=”3″ images=”1559,1560,1561″ img_size=”800×400″ onclick=”” css_animation=”bounceInRight”][vc_column_text css_animation=”bounceInRight”]آنچه مشخص است در طول سالهای اخیر،تقریبا تمام درمانگران بیماری اعتیاد به این باور رسیده اند که بیماری اعتیاد فقط وابستگی جسمی ندارد،بلکه تمام

جنبه های زندگی بیمار و اطرافیان او را تحت الشعاع قرار می دهد،مخصوصا با ظهور مواداعتیاد آور صنعتی از جمله شیشه و روان گردان های دیگر،شاهد تخریب جسم و روح بیمار هستیم.

مشاوره اعتیاد و درمان

فرد بیمار،دچار عوارض روحی،روانی،جسمی،اجتماعی،اقتصادی و …میشود و زمانی در درمان او موفقیت حاصل میشود که به تمام جنبه های تخریب شده به علت مصرف مواد توجه شود.

آگاهی دادن به جامعه،بخصوص خانواده های درگیر با بیمار معتاد،می تواند نقطه ی عطفی باشد برای پیشگیری ،کنترل و درمان بیماری هزار چهره ی اعتیاد.

گروه تخصصی درمان اعتیاد شیدا

دکتر امید فردین مهر، پس از ۱۰ سال کسب تجربه در زمینه ی درمان بیماری اعتیاد، بر این باور است که درمان این بیماری یک درمان چند تخصصی و آمیخته ای از علم و تجربه است،و برای موفقیت در درمان باید از متخصصین با تجربه استفاده کرد . تشکیل شبکه ی یکپارچه مشاوره درمان اعتیاد شیدا توسط ایشان مورد استقبال و توجه درمانگران،بیماران،و خانواده های آنها قرار گرفته و به سرعت در دوره ی کوتاهی که از شروع آن میگذرد،با موفقیتهای چشمگیری همراه بوده است .

در روش درمانی شیدا،بهترین روش درمانی برای فرد بیمار و خانواده ی وی پیشنهاد میشود و بیمار طی این مدت ،تحت نظارت تیم شیدا مراحل درمانی خود را سپری میکند.

تیم درمانی مشاوره کلینیک شیدا

تیم تخصصی شیدا متشکل از پزشک درمانگر اعتیاد،روانپزشک، متخصص روانشناسی،مشاور در زمینه های مورد نیاز از جمله مشاور کسب و کار. مشاور تحصیلی،مشاور خانواده،مددکار اجتماعی و حامی میباشد که هرکدام بصورت تخصصی، برنامه های درمانی مورد نیاز را به بیمار ارائه میدهند .

با این روش می توان امیدوار بود که پس از پایان دوره ی درمانی،تمام آسیب های وارد شده به فرد و خانواده مورد ارزیابی و درمان قرار بگیرد .

پایان پیام.[/vc_column_text][vc_separator color=”blue” border_width=”3″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_wp_tagcloud taxonomy=”post_tag”][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *