ترک اعتیاد دولتی بازپروری کمپ تهران بستری ترک مرکز خصوصی کلینیک vip شماره مشاوره درمان مجاز با قیمت مناسب هستید؟
اعتیاد مواد محرک جیب تینا چیست؟

اعتیاد مواد محرک جیب تینا چیست؟

تاریخ بروز رسانی خرداد ۱۸, ۱۳۹۹ %%

امروزه یکی از جدیدترین مواد مخدری که در محافل دوستانه و مهمانی ها دست به دست می شود، اعتیاد به ماده ای مخدر به نام “جیب” یا “تینا” است که فرد را برای ساعات طولانی بیدار نگه داشته و سبب تخلیه انرژی فرد با حرکات موزون می گردد.مواد مخدر جدید شبیه به اعتیاد شیشه میباشد. مواد همیشه با چالش هایی روبرو است  نوع مواد سازنده و تاثیری که بر افراد می گذارد، با یک بار آزمایش شدن قابل تشخیص است. 

What is Tina Pocket Stimulus Addiction

جیب ماده ای مخدر است که خود از مواد دیگری نظیر مرفین، آمفتامین و کوکائین ترکیب شده است. ترکیب این سه ماده، گرد سفید رنگی را حاصل می کند، که به صورت تدخین و با دود کردن استفاده می شود. عوارض مصرف این ماده مخدر شبیه به اعتیاد شیشه بوده و با توهمات شدید همراه است.

مرکز ترک اعتیاد به جیب تینا همانند اعتیاد به شیشه

متاسفانه در حال حاضر، مشتری ها و مخاطب های این ماده مخدر جوانان بوده مواردی که برای درمان آن به کمپ ترک اعتیاد مراجعه کرده اند مشاهده شد. به دلیل تاثیر کوتاه مدت، مدام مورد مصرف قرار می گیرد. آزمایشات نشان می دهد که جیب ۸ الی ۱۲ ساعت بعد از مصرف از بدن خارج می شود.

ترک اعتیاد شیشه

معمولا نبود آگاهی کافی در مورد مواد مخدر جدید و نام هایی که به آن ها الحاق می شود، سبب سردرگمی جوانان شده و همچنین مخاطبانی هم که از مواد مخدر قدیمی خود خسته شده اند، به سوی لذتی بیشتر جذب شوند. این مواد معمولا ترکیبی از سه ماده مخدر قدیمی تر به نام های مرفین، آمفتامین و کوکائین هستند که تاثیری به مراتب بیشتر از هر یک از این مواد دارند. علاوه بر این، چون هر سه این مواد، اعتیاد آور های قوی هستند، اعتیاد به این مواد مخدر جدید، بسیار بیشتر و سریعتر صورت می گیرد.

پایان پیام.

نیلوفر ساکی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

Call Now Buttonشمارهwhatsapp و تماس اضطراری