کمپ ترک اعتیاد زنان

خانه / ترک اعتیاد بلاگ / کمپ ترک اعتیاد زنان
کمپ ترک اعتیاد زنان

آپدیت شده در تاریخ خرداد ۷ام, ۱۳۹۸

این مرکز کلینیک Vip کمپ ترک اعتیاد زنان

اعتیاد بانوان در جامعه امروزه یکی از نگرانی های مهم خانواده ها می باشد.کادری مجرب و توانمند در محیطی کاملا زنانه و امن در کمپ می تواند این نگرانی خانواده ها را برطرف کرده و جهت ترک اعتیاد به انواع مواد مخدر و محرک : شیشه ، گل، قرص و… به بیماران بانوان در تهران ، کمپ زنان در کرج و پذیرش از شهرستانها کمک کند.

مرکز ترک اعتیاد زنان مجاز مشاور، خانم پریشن کارشناسی مددکار اجتماعی تخصصی خانواده،درمانگر اعتیاد و مشاوره اعتیاد آدرس و شماره تماس بانوان : ۰۹۱۹۷۹۲۴۶۳۱

کمپ ترک اعتیاد زنان
کمپ ترک اعتیاد زنان

اعتیاد در زنان در ایران هر روز رو به افزایش است و طبق تحقیقاتی که صورت گرفته است، بیشترین دلیل گرایش زنان به سوی مواد مخدری مانند شیشه، کاهش وزن، داشتن تناسب اندام و حفظ انرژی در طول روز می باشد. همین امر سبب شده است که آمار معتادان به شیشه در زنان بیش از مردان باشد. این علت در کنار پایین آمدن سن اعتیاد در ایران که اکنون به ۱۳ سال رسیده است، مانند بحرانی برای جامعه در نظر گرفته می‌شود.

تأثیر اعتیاد شیشه بر زنان

اعتیاد شیشه بر زنان نسبت به مردان تأثیر بیشتری داشته طبق بستری که در کمپ ترک اعتیاد بانوان داشته ایم و آن نیز به دلیل سیستم ایمنی بدن زن در دوران های مختلفی مانند بارداری است. این ماده می تواند فرد را از حالت طبیعی خارج کرده و هر چیز کوچکی را برای او اغراق آمیز جلوه دهد. از این رو زنانی که از این ماده استفاده می کنند اغلب دچار توهم، روابط جنسی باز، سطح انرژی بالا و.. هستند. این ماده علاوه بر توهم زایی می تواند بر دستگاه گوارش نیز تأثیر گذاشته و باعث کاهش اشتها و از بین بردن املاح و ویتامین های بدن شود. حتی گاهی دیده شده است، که زنان پس از مصرف تا ۵ روز غذایی نخورده اند.

ترک اعتیاد زنان در کمپ و کلینیک
ترک اعتیاد زنان

چگونگی اعتیاد زنان به مواد مخدر و نهایتا ترک اعتیاد

در مطالعاتی که انجام شده است، مشخص گردید اکثر زنانی که به مواد مخدری مانند شیشه معتاد شده اند، دارای همسری مصرف کننده نیز بوده اند. عده ای دیگر به دنبال باورهای غلط کاهش وزن از طریق شیشه رفته و این‌گونه در دام اعتیاد گرفتار شده‌اند. مصرف این ماده بیشتر در دورهمی های زنانه و آرایشگاه ها دیده شده و در آنجا با تبلیغات مثبت در مورد شیشه زنان را به مصرف آن تحریک می کنند.اما برای ترک اعتیاد بانوان ، با توجه به شرایط جسمی و روحی سیستم با مردان در حین ترک کمی بیشتر فرق دارد اما در کمپ با توجه به نیاز و تجربی و علمی ما با بهترین خدمتگزاران دلسوز در کنار شما هستیم پس بدون هیچگونه ترسی و نگرانی هرچه زودتر اقدام برای ترک وارد چرخه درمان با یک پاکی و بهبودی باکیفیت بدون ترس از خماری داشته باشید.

( مقاله اختصاصی مرکز گروه همتا احیاء زندگی )

پایان پیام.

بازدیدها: 4030

پاسخ دهید

کاربر گرامی این سایت برای کشورهای خاص محدود شده است -جهت نمایش سایت حتما فیلترشکن یا وی پی ان خود را قطع کنید و مجددا وارد سایت شوید-با تشکر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *