ترک اعتیاد بلاگ

حوادث اعتیاد به شیشه آمفتامین

حوادث توهم اعتیاد به شیشه
Rate this {لطفا به محتوا امتیاز دهید}

تاریخ بروز رسانی دسامبر 1, 2020 %%

زمانی که شیشه وارد بازار شد، در قالب های گوناگونی به فروش می رسید. اما کم کم فراوان شدن آن و در دسترس قرار گرفتن این ماده مخدر سبب شد، که هر بار در شکل و ظاهر جدیدی خود را نمایان کند. این بار اعتییاد شیشه را با نام “تسبیح” خواهید شناخت. ماده مخدری که ظاهری گرد داشته و با رشته هایی از همان جنس، تنیده شده است.

ماده اعتیاد به شیشه با نام جدید تسبیح

کمپ ترک اعتیاد شیشه تهران

تسبیح نیز مانند سایر مواد مخدر صنعتی، از دسته آمفتامین ها بوده و به شدت اعتیاد آور است. این ماده مخدر دارای عوارض جانبی بسیار است همانند اعتیاد به شیشه، که سکته مغزی، از دست رفتن حس بویایی و بینایی تنها بخشی از آن است. همچنین آزمایشات نشان داده است که تاثیر این ماده مخدر بسیار سریع بوده و در پی اولین مصرف، فراموشی به سراغ افراد می آید. علاوه بر این، اعتیاد به تسبیح، هیچ راه بازگشتی ندارد.

توهم اجنه مصرف شیشه عامل قتل همسر

روز 19 آذر سال 1398 طی تماس تلفنی که از سوی مردی گرفته شد، بازرسان دایره جنایی به خانه مهشید و رضا رفته، تا از ادعای پدر رضا مبتنی بر قتل عروسش به دست پسرش، پرده بردارند. پیرمرد که خود دچار شک شده بود به زحمت می توانست ماجرای آن روز را بازگو کند.

پسرم و عروسم به همراه دو فرزندشان در طبقه دوم خانه من زندگی می کنند. پسرم مدتی است که رفتار های عجیبی از خود نشان می دهد. تا اینکه امروز صبح بود، که پسرم سراسیمه با دو فرزندش به خانه من آمدند و فرزندانش را به من سپرد و گفت که همسرش را به قتل رسانده و سپس برای خرید سیگار به بیرون از منزل رفت.

بازرسان بعد از رفتن به محل قتل، با جسد بی جان مهشید رو به رو شدند و به بررسی محل حادثه پرداختن. از آنجایی که حدس میزدند که قاتل به خانه بازگردد، با کشیک دادن خانه، بعد از چند ساعت رضا را دستگیر کرده و به اداره آگاهی منتقل کردند.

حوادث توهم اعتیاد به شیشه

اعتیاد به شیشه

در همان ساعات اولیه رضا به قتل همسرش اعتراف کرد و گفت که این کار را تحت دستور اجنه انجام داده است. وی ادعا کرد با اجنبه در ارتباط است و آن ها از او خواستند که همسرش را بکشد. او اظهار داشت که به همسرش بار ها گفته است، که اجنه او را تسخیر کرده اند و در مقابل او این ادعا ها را رد کرده و وی را فردی مریض و روانی خطاب کرده بود

از آنجایی که روند پرونده به گونه ای بود که باید منتظر از بین رفتن آثار مواد مخدر در فرد می شدند، چند روزی رضا را در زندان انداخته تا اثر مواد مخدر از بین برود. با این کار اعتراف جدید بر روی پرونده او قرار گرفت که نشان می داد علت قتل، ترس رضا از طلاق گرفتن مهشید بوده است. از اعترافات رضا این چنین مشخص شد که شب حادثه بگو مگوی شدیدی میان او و مهشید صورت گرفته است. در نهایت که رضا به مصرف مواد مخدر پرداخته بود، دچار توهم شده و با پیراهن مهشید، او را خفه کرده بود.

هم اکنون نیز اولیای دم مهشید، با شکایت و درخواست قصاص، خواهان اجرای عدالت هستند.

پایان متن.

نیلوفر ساکی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *