ترک اعتیاد بلاگ

از توهم با اعتیاد شیشه تا دزدی از خودرو های لوکس

Rate this {لطفا به محتوا امتیاز دهید}

تاریخ بروز رسانی آوریل 4, 2019 %%

در پی دزدی های متعددی که در طول چند ماه گذشته از خودرو های لوکس صورت گرفت، پلیس اقدام به تعقیب و دنبال کردن مجرم نمود. او حتی تجربه پاکی و خدمتگذار در یک کمپ ترک اعتیاد مشغول به کار بوده است، تا اینکه پس از مدتی بر اثر مصرف و اعتیاد شیشه، دچار توهم شده و اقدم به دزدی نموده است.

ترک اعتیاد شیشه

ترک اعتیاد شیشه

با بررسی دوربین های مدار بسته مکان هایی که سرقت در آن ها به وقوع پیوسته بود، نیروی انتظامی قادر به شناسایی مجرم گشت.

مجرم مردی 43 بود به نام احمد، که در پرونده کیفری خود، سابقه 8 سال زندانی شدن را داشت. بعد از تحقیقات گسترده در این زمینه، پلیس این سارق را در منطقه اکباتان دستگیر نمود. در طی بازجویی هایی که از وی به عمل آمد، مشخص شد که پس از سال 92 که احمد از زندان آزاد شده است، برای ترک شیشه در یک کمپ ترک اعتیاد مشغول به کار بوده، تا اینکه پس از مدتی بر اثر مصرف شیشه، دچار توهم شده و اقدم به دزدی نموده است.

 ایجاد توهم هیجان بعد از مصرف شیشه

طبق گفته های احمد، وی حدود دو ماه است که به سرقت از ماشین های لوکس اقدام می کند. ابتدا شیشه این خودرو ها را با شمع ماشین شکسته و سپس به سرقت اموال داخل آن، اعم از ساعت، موبایل، کیف پول و ساعت می کرده است. در یکی از این دزد ها، وی دو ساعت 1 میلیارد تومانی را ربوده بود.

دلیل وی برای این کار، نیاز مالی نبوده است. زیرا که معمولا پس از سرقت، اموال را به صاحبان آن ها باز می گردانده. در واقع تنها دلیل او برای این امر، توهم و هیجانی بوده است که پس از مصرف شیشه گریبان گیر او می گشت.

پایان پیام.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *