ترک اعتیاد بلاگ

اعتیاد من، پسرم را نابود کرد

Rate this {لطفا به محتوا امتیاز دهید}

تاریخ بروز رسانی دسامبر 23, 2019 %%

در دادگاه همهمه ای بود ناگفتنی. خبر از قتل پسری به دست پدرش بود. اما آنچه این ماجرا را به این اندازه بزرگ نشان می داد، نوع قتل پسر به دست پدرش بود.پدری با اعتیاد به تریاک با بساط همیشگی منقل وافور.رضا 60 ساله پدر احمد 40 ساله بود، که بر اثر سوختگی درجه اول جان خود را در بیمارستان از دست داده بود. ماجرا از این قرار بود که رضا در تمام طول دوران زندگی پسرش، معتاد به مواد مخدر بود. هم اکنون که پسرش در آستانه 40 سالگی بود نیز، دست از نشستن در پای منقل و بافور بر نمی داشت و هیچگاه برای درمان تریاک در مرکز ترک اعتیاد اقدامی نکرد.

اعتیاد به تریاک

اعتیاد تریاک

اقدام خانواده با کمپ ترک اعتیاد و عدم پذیرش فرد بیمار سرانجام منجر به قتل

احمد که چندی بود بر اثر اختلاف با همسر خود در خانه پدری زندگی می کرد، از این وضعیت پدر خسته شده و او را به اجبار خانواده راهی کمپ ترک اعتیاد کرده بود. رضا که این وضعیت ناراضی بود، در میانه راه فرار کرده و به خانه باز می گردد. با دیدن دوباره پدر در خانه این بار احمد کنترل خود را از دست داده و شروع به زدن پدر می کند.

چندی بعد که پدر کمی بهتر می شود، بار دیگر او را به کمپ برده و به مدت چند ماه بستری می کند. بعد از سپری کردن طول مدت ترک در کمپ ترک اعتیاد، رضا مرخص شده و یک بار دیگر به سراغ مواد مخدر می رود و شروع به مصرف می کند.

آمدن احمد به خانه همانا و دیدن پدر در پای بساط منقل همانا. آن لحظه جرقه ای بود برای دعوایی که پایان آن با مرگ احمد رقم خورد. پدر که کنترل خود را از دست داده و از پسر بسیار عصبانی است، به زیر زمین خانه رفته و یه گالن بنزین از آنجا بر می دارد و همه اش را روی فرش ها در خانه می ریزد. احمد که گمان نمی کرد پدرش آنقدر عصبانی باشد که خانه را به آتش بکشد، در خانه می ماند. اما محاسبات احمد در مورد مهر پدری اشتباه از آب درآمده و پدر در یک آن خانه را به آتش می کشد. احمد در خانه ماند و توانان اعتیاد پدر را با مرگ خود داد.

اکنون که روز دادگاه است، پسر احمد در جایگاه ویژه ایستاده و در ازای تقاضای قصاص، تقاضای دیه دارد؛ اما از آنجایی که او هنوز 17 سال داشته و نمی تواند به عنوان ولی دم چنین درخواستی را از محضر دادگاه داشته باشد، دادگاه حکم رضا را به چند ماه بعد که نوه اش به 18 سال می رسد، موکول کرده است.

پایان پیام.

خانم نیلوفر ساکی

مطالب مرتبط

2 نظر در “اعتیاد من، پسرم را نابود کرد

 1. مجتبی گفت:

  سلام . این داستانهای واقعی و تلخ میتونه تلنگر مفیدی برای جوانان باشه و یا برای کسانیکه تازه وارد مصرف شدند . مرسی از سایت خوبتون . موفق باشید

  1. hamta-rahai گفت:

   سلام خدمت شما کاربر عزیز
   سپاس از شما که از وبسایت ما دیدن کردید ، مجددا به ما سر بزنید و برای ما دیدگاه ارسال کنید.
   پایدار و سلامت باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *